نتایج جستجو برای عبارت :

پست ثابت جدید _ دوستان عزیزم توجه کنید

سلام
از اونجا که دوستان سوالات زیادی در رابطه با طراحی و ویرایش قالب میپرسن، این پست ثابت رو اختصاص میدم به سوالات شما، لطف کنید اگر سوالی دارید روی همین پست بپرسید و از نوشتن سوال به صورت خصوصی  ، ناشناس و روی پست های دیگه تا حد امکان خودداری کنید تا بقیه دوستان هم اگر احیانا همون سوال رو داشتن جواب سوالی که دارن رو بگیرن.
حتما راه ارتباطی (ایمیل یا وبلاگ یا وبسایت) در قسمت ارسال نظر قرار بدید! به نظرات ناشناس که هیچ راه ارتباطی نداشته باشن ج
با عرض سلام و احترام خدمت دوستان عزیز و دنبال کننده های گلم 
همون جور که قبلا گفتم وب مون در چند روز گذشته فیلتر بود و من مجبور شدم آدرس وب تغییر بدم با این شرایط رتبه مون در گوگل اومده پایین. 
برای همین تصمیم گرفتم امروز پست های محبوب گذشته دوباره اپدیت کنیم .
انشالله از فردا دوباره فعالیت گذشته شروع میکنیم 
ممنونم میشم یه مدت بیش تر هوای من نویسنده هام داشته باشید نت رتبه مون بره بالا دوباره. 
تشکر میکنم از همه دوستان قدیم و جدید که باعث شدن
وقتی میگویند ثابت قدم باشیم..  نه اینکه لجوج و حق به جانب از کرده و ناکرده ی خود دفاع کنیم و همان راه همیشگی را ادامه دهیم..  خیر ثابت قدم بودن به این سادگی ها هم نیست!    باید به مفهومی برسیم، مفهومی که مارا هنرمندانه به انصاف نزدیکتر کند...  و ثابت قدم بودن در اینراه .. مارا به مفهوم و تعریف بهتری سوق خواهد داد..  چون دیگر برایمان مهم نگاه و نظر شخصیمان نیست..  بلکه تجاوز نکردن از حدود حق و حقیقت است! 
بلوچی ها ازم درخواست کردن که یک گروه واتساپ بلوچی ایجاد کنم و من هم به این دعوت آنها پاسخ مثبت دادم و برای اولین بار در ایران گروه واتساپ بلوچی رو ایجاد کردم و از همه دوستان بلوچی درخواست میکنم که به این گروه بیان.
گروه بلوچی واتساپ برای دورهمی شما دوستان بلوچی در واتساپ ایجاد شده است و همه بلوچی ها به این گروه دعوت هستند و ما نیز از این موضوع استقبال کرده و آنرا به قال نیک میگیرم.
دوستان بلوچی که دیگر دوستان خود را به گروه دعوت میکنند در پیش خ
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه
دوستان عزیزم توجه داشته باشید
تجسس در زندگی مومنی به قصد افشای اسرار او و آبروریزی او
باعث خروج از ولایت خداوند است و ورود به ولایت شیاطین.. ‌درانتخابات دوستان بسیار مواظب باشید با آبروی کسی بازی نکنید
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر والغلبه
سلام دوستان
فقط خواستم بگویم: مطالب این صفحه صرفاً همه آن چیزی است که در طول روز در مکان ها و حالت های مختلف به ذهن بنده میرسد.
دوستان لطفاً توجه داشته باشید که محتوای این سایت عمومی بوده و برای شخص خاصی تولید نمیشود و بنده هم نیت خاصی از انتشار این محتوا ندارم.
(امید است که این مطلب برخی از دوستان را از اشتباه در آورد) 
با عرض سلام خدمت دوستان و بازدیدکنندگان سایت فرامتره
از امروز تصمیم گرفتم که دوباره وبلاگ فرامتره رو بروزرسانی کنم و با مطالب آموزشی و جدید در خدمت دوستان باشم.
با توجه به نیاز شرکت های عمرانی به نیروی دفتر فنی و کمبود آن در جامعه تصمیم گرفتم قرمی هرچند کوچک در راستای آموزش دوستان انجام دهم.در این راستا اقدام به جمع آوری و دسته بندی فایل هایی کردم که در طی این سالها اقدام به ساخت و استفاده نموده ام.
با توجه به این که زمان زیادی را صرف جمع آوری
تردمیل و دوچرخه ثابت با مناسب ترین قیمتتردمیل و دوچرخه ثابت وسایل هستند که با توجه به زندگی روزانه و کار نشسته ای که امروز برای همه ی ما اتفاق می افتد و همچنین آلودگی هوا ، فضای سبز محدود و همچنین وقت کم برای ورزش ، تردمیل در انواع مختلف برای دویدن و ورزش بسیار عالی می باشد.
ادامه مطلب
تردمیل و دوچرخه ثابت با مناسب ترین قیمتتردمیل و دوچرخه ثابت وسایل هستند که با توجه به زندگی روزانه و کار نشسته ای که امروز برای همه ی ما اتفاق می افتد و همچنین آلودگی هوا ، فضای سبز محدود و همچنین وقت کم برای ورزش ، تردمیل در انواع مختلف برای دویدن و ورزش بسیار عالی می باشد.
ادامه مطلب
ارتودنسی ثابت
یکی از روشهای ارتودنسی است که نسبت به سایر روش های ارتودنسی همکاری
بیشتری را از جانب بیمار می طلبد. مراحل ارتودنسی ثابت از ابتدا تا پایان
زمان برداشتن براکت ها حدود 6 تا 30 ماه زمان می طلبد. که
البته زمان ارتودنسی ثابت به نوع ناهنجاری فکی و دندانی وابسته است و هر
چه میزان ناهنجاری بیشتر باشد زمان ارتودنسی بیشتر خواهد داشت.
ادامه مطلب
ارتودنسی ثابت چیست؟
ارتودنسی ثابت روشی از ارتودنسی است که در آن بیمار قادر نخواهد بود تا دستگاه ارتودنسی را از دهان خود خارج کند چرا که براکت های ارتودنسی بر روی دندان به صورت ثابت وجود دارند و با استفاده از  کش های ارتودنسی به یکدیگر متصل شده اند.
براکت های ارتودنسی تا انتهای طول درمان ارتودنسی بر روی دندان بیمار باقی خواهند ماند و سیم ها نیز هر چند جلسه یکبار توسط متخصص ارتودنسی تعویض خواهند شد.
ادامه مطلب
از دوستان عزیز جهت معرفی چند فیلم خیلی خوب دعوت به همکاری مینمایم :))
- پنج گیگ اینترنتمان را میخواهیم در جهات رشد فرهنگی خرج کنیم(الکی مثلا پس فردا مهلت اتمامش نیست) و فعلا یکیش جوکر است. چند تا عالی دیگر معرفی بفرمایید. باتشکر

+به خاطر لیست پرپیمان فیلم های پیشنهاد شده ثابت می ماند :)
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
امروز نمی خوام خیلی بنویسم
تمام توجه ام قبل از جواب به درک سوالیه که میگه:
چطور این همه اصرار در جوامع مدنی وجود داره 
که ثابت قدم باشیم، در حالی که هیچ چیز ثابت نمیمونه؟
چطور میشه انتظار داشت در جهانی مملو از تضاد همیشه
یکسان عمل کرد؟
چی شد که ثبات رفتاری این همه ارزشمند شد؟
در خالی که هیچ دو موقعیتی تو زندگی یکسان نیست
و نمیتونه عکس العمل یکسانی هم انتظار داشت؟
شاید این سوالا شروع باز تعریفی دیگه باشه !!

سلامبا توجه به اهمیت بتن در روند کارهای عمرانی و همینطور دقت نظری که باید دوستان عزیز جهت تهیه بتن در این فصل سرما داشته باشند؛نشریه 327 "دستورالعمل ساخت و اجرای بتن در کارگاه" رو در دسترس دوستان قرار دادم
امیدوارم مثمر ثمر باشه
دریافتعنوان: نشریه 327حجم: 5.54 مگابایت
ارتودنسی یکی از راهکار ها برای برطرف کردن نا هنجاری های فکی و دندانی
است که با توجه به میزان شدت ناهنجاری بیمار بعد از گذشت طول درمان باید
مراقبت هایی هم صورت گیرد تا مشکل بیمارمجددا باز نگردد و درمان وی به طور
کامل صورت گیرد.
به طور میانگین بعد از گذشت 18 الی 24 ماه دوره درمانی توسط دستگاه
ارتودنسی پایان می یابد و سپس باید دستگاه ارتودنسی را از دهان خارج کنید.
به هنگام خارج کردن دستگاه دندان ها کمی لق بودن و برای ثابت نگه داشتن آن
ها و جلوگی
سلام بر دوستان عزیز 
این سایت جهت اطلاع رسانی قرار های دوستان همیشگی ما بچه های مدرسه مصطفی خمینی و... ایجاد شده لطفاً شماره تلفن خود را در سایت قرار داده تا با هم ارتباط داشته باشیم برای این کار میتوانید از پایین همین مطلب شماره خود را ارسال کنید تا در سایت قرار گیرد و از این بخش قابل مشاهده باشد

این پست ثابت برای پرسش و پاسخ در مورد طراحی می باشد دوستان اگر هر سئوالی در مورد طراحی داشتین در همین پست بپرسید تشکر .
حتما راه ارتباطی (ایمیل یا وبلاگ) را در قسمت ارسال نظر قرار بدین! به نظرات ناشناس جواب داده نمی شود!
ادامه مطلب
با سلام خدمت دوستان بدلیل تغییر تنظیمات متاسفانه برای مدتی امکان پاسخ گویی  به ارسال نظر و سئوالات دوستان وجود نداشت بنابراین از  عدم پاسخ به دوستان پوزش می طلبم.
 لطفا مطالب خود را در
تلگرام   arsenjani@
 با بنده در میان بگذارید.
به نام خداوندی که انسان را بیهوده خلق نکرده است
دوستان و همراهان همیشگی من سلااااام ❤ امیدوارم که آرزوهاتون تبدیل به واقعیت بشه. 
به نظر شما انتظار خوبه یا بد؟ اصلا مگه میشه کسی تو این دنیا باشه و منتظر نباشه؟ تا حالا شده به انتظارات خودتون توجه کنین؟ مهم و غیر مهم رو از بیخودی و اصلی جدا کنین؟
این سوالا الان یهویی اومد تو ذهنم و گفتم با شما به اشتراک بزارم. دوستان عزیزم زندگی آدما رو انتظار می‌چرخه میگی نه نگاه کن...
ادامه مطلب
حداقل مزد ثابت:۱. حقوق ثابت:(روزانه مبلغ ۶۱۱.۸۰۹ ریال و ماهانه مبلغ ۱۸.۳۵۴.۲۷۰ ریال برای حداقل حقوق).سا‌یر سطوح مزدی ۱۵٪ به مبلغ ثابت سال قبل بعلاوه مبلغ ۳۰.۳۳۸ ریال روزانه (ماهانه مبلغ ۹۱۰.۱۴۰ ریال)  اضافه خواهد شد.مبالغ انگیزشی حقوق شامل:
ادامه مطلب
دوستان عزیز بیانی و غیر بیانی میشه وبلاگ هایی با موضوعات کتاب و کتاب خوانی،  رمان  حتی دوستان که اهل قلم هستند  میشه زیر این پست کامنت بذارن! یا معرفی کنید ........+ اگر  کسی دوست نداره شناخته بشه می تونه وبلاگ خودش یا دوستانش به صور ناشناس معرفی کنه ......
خواهشا اگر میشناسید معرفی کنید 

در ارتودنسی ثابت از براکت های سرامیکی یا فلزی کوچکی استفاده می شود هر کدام از براکت ها به یک دندان چسبانده شده و با سیم های باریکی به هم وصل می شوند سپس به وسیله یک حلقه ی کشی در جایگاه خود نگه داشته می شوند.
سیم ها به مرور زمان برای صاف کردن دندان و اصلاح جای فک تنظیم می شوند در این نوع ارتودنسی دندان همه ی قسمت ثابت هستند یعنی بیمار نمی تواند آن را از دهان خود خارج کند.
اصلاحات دندان و فک به راحتی با ارتودنسی ثابت قابل انجام است همچنین یک
دوستان گرگانی میتوانند برای چت با دوستان خود از گروه گرگان در واتساپ استفاده کنند، این گروه میتواند به شما کمک کند تا دوستان خوب در واتساپ پیدا کنید.
واتساپ به شما این امکان را میدهد تا دوستان خوبی برای هم در واتساپ باشید و ما نیز به شما کمک میکنیم تا یک دورهمی خوب برای شما عزیزان گرگانی ایجاد کنیم.
گروه گرکان در واتساپ یک فرصت خوب برای بحث نظر در خصوص حوادث گرگان است و ما به شما توصیه میکینم که گروه واتساپ گرگان را به هیچ وجه از دست ندین و با
بیانات امام خمینی و رهبر معظم انقلاب برای برخی از دوستان مرجع تحلیل و تصمیم گیری است. از این رو لازم است نکته ای مطرح شود.اینکه بیانات رهبری عموما جهت پیشبرد امور کلی کشور مطرح شده و باید به فراخور شرایط سیاسی روز و فضای موجود حاکم بر دستگاههای اجرایی و فضاهای فرهنگی آن را تحلیل کرد. در این زمینه نظر ارزنده شهید بهشتی درخصوص رهبری اجتماعی اشاره باید در بازخوانی بیانات رهبر مورد توجه قرار گیرد:
شناخت معروف و منکر در بسیاری از موارد، از حدود آ
بیانات امام خمینی و رهبر معظم انقلاب برای برخی از دوستان مرجع تحلیل و تصمیم گیری است. از این رو لازم است نکته ای مطرح شود.اینکه بیانات رهبری عموما جهت پیشبرد امور کلی کشور مطرح شده و باید به فراخور شرایط سیاسی روز و فضای موجود حاکم بر دستگاههای اجرایی و فضاهای فرهنگی آن را تحلیل کرد. در این زمینه نظر ارزنده شهید بهشتی درخصوص رهبری اجتماعی اشاره باید در بازخوانی بیانات رهبر مورد توجه قرار گیرد:
شناخت معروف و منکر در بسیاری از موارد، از حدود آ
سلام دوستان 
تو رو خدا کسایی که اومدن شیراز بهشون خبر بدید

توجه توجه 
به همه اطلاع دهید به علت سیلاب امروز در سطح شیراز از مهمانهای محترم درخواست میشود به شهرک گلستان محل نمایشگاه داعمی مراجعه کنند تا اسکان داده شوند 
اطلاع رسانی واجب است شاید مسافر نوروزی بلا تکلیف باشد
دوستان چرا کم پیدا شدید جدیدا ؟ زمان کنکور هر روز  چراغ اعلان وبم حداقل ۳۰ تاش روشن بود و من وقت نداشتم  پست ها تون بخون الان  به زور  ۱۰ تا اخر شب!  که بیشتر هم گروه های  بی تی اس و ارمی ها هستند ؟ 
کجایید ؟ اعلام حضور کنید پلیز !!!!!
اینترنت ثابت در ۱۰ استان وصل می‌شود 
◀️ خبرنگار ایران در تماس با یک منبع آگاه در وزارت ارتباطات از صحت خبر منتشر شده  مبنی بر وصل اینترنت در شش استان پرسید، این منبع آگاه با تایید خبر افزود ساعتی قبل مجوز برقراری ارتباطات اینترنت خانگی در ده استان کشور که به اپراتورها ابلاغ شده است، واصل شده است.
رفع محدودیت اینترنت ثابت در استانهای
خراسان شمالی
خراسان جنوبی
گلستان
سمنان
یزد
چهارمحال و بختیاری
همدان
اردبیل
زنجان
ایلام
به اپراتورها ابلا
۱۸۶- دوستان دوستان دختر رز توبه زمستوری کرد         شد سوی محتسب و کار به دستوری کرد آمد از پرده به مجلی عرقش پاک کنید       تا بگوید به حریفان که چرا دوری کرد جای آن است که در عقد وصالش گیرند   دختری مست چنین کاین همه مستوری کرد … دوستان – دوستان دختر رز توبه ز مستوری کرد – غزل ۱۴۲ – ۱۸۶
منبع : فالگیر

این پست ثابت برای پرسش و پاسخ در مورد طراحی می باشد دوستان اگر هر سئوالی در مورد طراحی داشتین در همین پست بپرسید تشکر .
حتما راه ارتباطی (ایمیل یا وبلاگ) را در قسمت ارسال نظر قرار بدین! به نظرات ناشناس جواب داده نمی شود!
ادامه مطلب
ساخت وب سایت یکی از راه های رسیدن به کسب درآمد ثابت است در این مقاله در مورد چگونه یک سایت حرفه ای با وردپرس درست کنید مطالب مفیدی گذاشته می شود زیرا خیلی از دوستان پیام دادن چطور یک وب سایت درست کنم از کجا شروع کنم؟ و…
این مقاله برای افراد مبتدی مفید است و سعی شده است روش های رایگان و به صرفه آموزش داده شود و از تجربه های خودم در این مقاله استفاده کنم.
ادامه مطلب
شاخصه‌ی سبک‌مغزان سطحی‌نگر در طول تاریخ، انعطاف‌ناپذیری و بی‌استعدادی در تشخیص اهم  از مهم و برنتابیدن تغییر تکلیف است. در نگاه آنها ظاهر قرآن مطلقا محترم است، حتی اگر روزی به حکمیت صفین بیانجامد؛ خون مسلمان مطلقا حرام است، حتی اگر بر امیرالمؤمنین(ع) خروج کرده باشد؛ مناسک حج مطلقا خط قرمز است و باید به اتمام رساند، حتی اگر حسین بن علی(ع) قصد ترک مکه را کرده باشد؛ صلح با دشمن مطلقا گناهی نبخشودنی است، حتی اگر این صلح تصمیم حسن بن علی(ع) با
توجه - این بازی فقط مخصوس سیگاری هاست و کودکان به هیچ عنوان انجام ندهند.
زمانی که دوستان شما دریک اتاق جمع هستند وارد اتاق شده و بلافاصله آتش سیگار یکی از آن ها را با دو انگشت خود بردارید و آن را
خاموش کنید .
راز: دور از چشم اطرافیان دو انگشت شست و سبابه ی خود را بر روی یخ بچسبانید تا انگشتان حالت بی حسی بخود بگیرند سپس
خود را با دستمال خشک کرده و بلا فاصله به میان جمع بیایید. پیش از آنکه بی حسی انگشتان از بین برود سیگار یکی از دوستان را با
همان د
سلام
راستش امروز موضوعی برام پیش اومد که قلبم رو به شدت رنجورند، اومدم اینجا که با کاربرهای خانواده برتر درد دل کنم و راهنمایی بخوام.
دوستی داشتم که جزو دوستان قابل اعتماد و صمیمی حسابش میکردم، اوقات زیادی با هم بودیم و از رازهای مهم من خبر داره، اما امروز متوجه شدم در حضور جمعی از من بدگویی کرده، یه جورایی زیر آب منو زده. اصلا حالم خوب نیست. حس میکنم مورد سوء استفاده قرار گفتم. هیچ حس همراهی و همدلی و دوستی و محبت واقعی نداشته تا به حال. من فک
ضمن عرض سلام  خدمت دوستان عزیز و بزرگوار 
بعد از حدود 14 سال که از طلوع "میثاق اجاکسر" می گذرد خاطرات خوبی در اذهان باقی مانده است و با توجه به آسیب هایی که جلسه را تهدید میکرد دوستان بزرگوار ,  همت گماردند و دست به پالایش زدند و ان شاء الله در کنار این پالایش "زایش" نیز اتفاق خواهد افتاد تا گروه از پویایی مداوم محروم نشود!
بدیهی است که این "خانه تکانی" در راستای همگرایی بیشتر و برنامه ریزی بهتر انجام شده است و با توجه به اینکه سروران گرانقدر از پ
به نام خداوند جان و خرد

با همت والای دوستان و در سایه الطاف الهی ، در روز جمعه ، مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ اهداف برنامه ریزی شده ما ، در قالب شرکت کیهان تجارت شاهین ، عملیاتی گردید .

از در ایزد منان ، سلامتی ، خیر و برکت ، بهروزی و عاقبت خیر برای دوستان خواستاریم.

آمین
به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایسنا، سامی صالحی ثابت کارگردان نمایش «باب اسفنجی کرگدن»، گفت که قطعا اجرای نمایش خود را تا روز جمعه ۲۷ تیرماه دنباله خواهد عدل. عرضه «باب اسفنجی کرگدن» همان گونه که از نامش پیداست، تلفیقی از انیمیشن «باب اسفنجی» و نمایشنامه «کرگدن» اوژن یونسکو است که با ورزش پرسنل از هنرجویان نوجوان تئاتر روی چیز پهن می جوی. داخل خلاصه داستان این اثر نمایشی آمده است: «عده ای نوجوان و جوان گوشه ای از شهر، یک بازی نمایش
سلام دوستان 
در حال حاضر خطوط adsl در حداقل 10 استان متصل شده ... 
اما اینترنت موبایل قطع هست 
البته ما در خوزستان اینترنت نداریم هنوز ... 
من اینترنت ثابت ایرانسل دارم و بسته ی ایرانسل و همراه اول که همگی قطع هستند 

اما چند دقیقه پیش خبری منتشر شده که فردا اینترنت موبایل وصل خواهد شد 
هرچند زمان زیادی گذشته و خیلی ها ضرر کردیم ، اما بازم یک خبر خوب میشه به حسابش آورد 

وضعیت شما در حال حاضر به چه صورت هست؟

خوشحال میشم بلاگ من را دنبال کنید ♥ 
این گروه رو درست کردم تا دوستان قزوینی با دیگر دختر پسرای قزوینی چتی دوستانه داشته باشند و از چت کردن با دوستان خودشون لذت ببرند و همچنین این گروه برای تبلیغات شهر قزوین هم خیلی مناسب است و چت کردن در این محیط لذت بخش است.
جت و گپ در واتساپ برای قزوینی ها جزو بهترین ها می باشد و از همه علاقمندان دعوت میشه که به قوانین گروه واتساپ قزوین احترام بزران و با دوستان خودشون صمیمی باشند.
گروه واتساپ قزوینی ها در تلاش هست تا دوستان قزوینی رو در کنار هم
سلام رفیقمدت هاست که برایت ننوشته ام از یادت غافل شده ام نه تنها تو بلکه از یاد تمام دوستان شهادت غافل شده ام دوستان شهیدی که حالا دوستان من هم هستند. ولی دنیای پر فریب و نیرنگی که شیفته آن شده ام شما را از من جدا کرد و من حتی از خود نیز غافل شده ام  دریای مواج زندگی مرا به اعماق خود برده است روزگار غریبی است.........  حتی همرزمانت تو و دوستان شهید را فراموش کرده‌اند. حتی بچه مذهبی های هی بماند!!!!!!!!   این روزها اگر از شما صحبت کنیم ما را متهم به مرد
باسلام خدمت دوستان
با توجه به سوالات متعددی که دوستان میپرسند چند سوال را مجددا پاسخ میدهم
در تبدیل توالت ایرانی به فرنگی در ۹۹ درصد مواقع نیازی به جمع آوری شتر گلویی نمیباشد با توجه به سابقه ۶ ساله بنده و با توجه به انجام حدود ۱۵۰۰ تبدیل توالت ایرانی به فرنگی هیچگونه مشکلی در تخلیه با برنداشتن شتر گلویی ایجاد نمی شود و فقط هزینه و ریخت و پاش زیاد،آسیب به قیرگونی و بالا آمدن بوی کل فاضلاب ساختمان به داخل سرویس با کوچکترین منفذی را ایجاد میش
حقن الدهون انتشرت فی الآونة الأخیرة الكثیر من عملیات التجمیل، لزیادة جمال الوجه، حیثُ یستحوذ جمال الوجه والبشرة على اهتمام وتفكیر المرأة، لذلك نجد الكثیر من النساء یلجأن إلى تطبیق العدید من الوصفات الطبیعیة للبشرة قبل التفكیر فی اللجوء إلى عملیات تجمیل الوجه، أمّا فی حال كانت مشاكل الوجه كبیرة ولا یمكن علاجها بالخلطات الطبیعیة یكون الحل بإجراء هذه العملیات التجمیلیة المختلفة للوجه بناءً على طبیعة المشكلة، إنّ عملیات تجمیل الوجه هی ع
عکاسی کودک با نور ثابت
در عکاسی کودک نورپردازی بلوک سازنده ی اصلی است که یادگیری نحوه استفاده از آن به نفع خودتان است تا بتوانید یک عکس معمولی را به یک عکس کودک زیبا و حرفه ای تبدیل کنید .
در عکاسی کودک بسیاری از عکاسان کار خود را با نور طبیعی شروع میکنند و سپس به کار با آتلیه کودک و تجهیزات حرفه ای و تخصصی میرسند .
چرا که وقتی شما بتوانید با امکانات کم کاری حرفه ای به مشتری تان تحویل دهید دیگر کار کردن با تجهیزات تخصصی کاری ندارد و بسیار آسان ا
سلام خدمت کاربران و عزیزان سایت برنامه نویسی
ایلیا غلامی دیزج هستم در اموزش ساخت سایت قسمت دوم
دوستان html برای حروف کوچک و بزرگ فرقی نمیگذارد 
اما باید همیشه توجه کنید که پرانتز و... مثل خود ان ها باشد
ما در اچ تی ام ال برای شروع یک کد از تگ
<>
استفاده میکنیم و برای تعیین مشخصات از تگ
<"مشخصات کد"=>
برای مثال اگر ما بخواهیم به یک متن رنگ قرمز بدهیم
<"رنگ متن به انگلیسی"=color "سایز متن"=font size">
دوستان تو html پرانتز ها باهم فرق میکند ما تو html ازاین
یک روز با دوستان خود در خصوص تشکیل گروه واتساپ کرمانشاه صحبت کردم و به این نتیجه رسیدم که بهتر است یک گروه در واتساپ درست کنم و بچه های کرمانشاهی را به گروه دعوت کنم.
دوستان من از این موضوع استقبال کردند و درنتیجه من اپلیکیشن واتساپ را روی گوشی خودم نصب کردم و گروه را ایجاد کردم و در یک فراخوان از دوستان خودم درخواست کردم که به گروه بیان.
در گروه خیلی از افراد حضور داشتند و بیشتر اعضا هم از دختر پسرای کرمانشاهی بودن که در گروه بودن و خیلی هم خو
خوبید؟
از وبلاگم دیدن کنید:amenhahmadi99.blog.ir
دوستان لطفا ازم حمایت کنید و لینک کانال برای دوستان‌تون بفرستید.@Niloofar_abi99
نکته : پارت‌ها پرش زمانی دارند، با دقت بخونید.
امیدوارم لذت ببربد و اهنگهای مربوط به پارت‌هارو با لذت گوش بدید، عاشقتونم.
❤️
مشاهده مطلب در کانال
دانلود فیلم ایرانی ایکس لارج با کیفیت بالا
فیلم سینمایی
فیلم سینمایی ایکس لارج عالی است به نظر من
سلام دوستان اکبر عبدی هم جدیدا خیلی پرکار شده یکی از کارهاش ایکس لارج هست که برای دانلود فیلم ایکس لارج می تونید به سایت ما به نشانی شب دی ال سر بزنید
اما دوستان چی از این فیلم زیبا می دونید؟
آیا می دونید که روند ساختش بسیار طول کشیده ولی خیلی نتونسته موفقیت های چشم گیری داشته باشه.
برای دانلود فیلم ایکس لارج من چند نکته رو به شما یاد آوری می کنم
حقن الدهون

انتشرت فی الآونة الأخیرة الكثیر من عملیات التجمیل، لزیادة جمال الوجه،
حیثُ یستحوذ جمال الوجه والبشرة على اهتمام وتفكیر المرأة، لذلك نجد الكثیر
من النساء یلجأن إلى تطبیق العدید من الوصفات الطبیعیة للبشرة قبل التفكیر
فی اللجوء إلى عملیات تجمیل الوجه، أمّا فی حال كانت مشاكل الوجه كبیرة
ولا یمكن علاجها بالخلطات الطبیعیة یكون الحل بإجراء هذه العملیات
التجمیلیة المختلفة للوجه بناءً على طبیعة المشكلة، إنّ عملیات تجمیل الوج
سفر تجاری شما سری جدیدی از Story Missions را نیز به صورت انفرادی و یا با Posse خود ارائه می دهد ، زیرا مگی فیک به شما در ساختن شغل خود کمک می کند و در این راه کمی انتقام می گیرد. هر ماموریتی برای پیشبرد مشاغل خود از مزایایی برخوردار است ، زیرا رقبا را از بین می برید ، دستور العمل های جدید را یاد می گیرید و یک مشتری ثابت ایجاد می کنید. با توسعه مخلوط های مختلف و توزیع در پنج ایالت ، بنگاه اقتصادی خود را گسترش دهید. همچنین می توانید با گسترش دادن کار شخصی خود
دوستان گرگانی میتوانند برای چت با دوستان خود از گروه گرگان در واتساپ استفاده کنند، این گروه میتواند به شما کمک کند تا دوستان خوب در واتساپ پیدا کنید.
واتساپ به شما این امکان را میدهد تا دوستان خوبی برای هم در واتساپ باشید و ما نیز به شما کمک میکنیم تا یک دورهمی خوب برای شما عزیزان گرگانی ایجاد کنیم.
گروه گرکان در واتساپ یک فرصت خوب برای بحث نظر در خصوص حوادث گرگان است و ما به شما توصیه میکینم که گروه واتساپ گرگان را به هیچ وجه از دست ندین و با
سلام
سال نو رو به همه دوستان خوبم تبریک میگم
امیدوارم سال جدید ، سالی پر از سلامتی باشه برای همه دوستان ، پر از موفقیت و شادی

.

.
.
ایشالله این ویروس گور به گوری منحوس ، هر چه سریعتر شرش از مملکت ما کم بشه و دوباره شاد باشیم ، بخندیم دور هم ، با هم باشیم
دور همی بگیریم ، عزیزانمون رو به اغوش بکشیم 
یکی دیگر از گروههای مورد علاقه شما گروه واتساپ مختلط هست و ما با توجه به درخواست های زیاد شما دوستان گروه واتساپ مختلط رو ایجاد کردیم و از تمامی کسانی که دوست دارند تا در این گروههای مختلط واتساپ عضو بشن درخواست داریم که به گروه بیان.
چت کردن در این گروه مختلط آزاد هست و همه دختر پسرا میتونند به این گروه بیان و با دوستان خودشون چت کنند، گروه چت مختلط واتساپ پذیرای همه شما عزیزان هست و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.
در این گروه دوستان شما عض
ثابت ها
 به مقادیر ثابت اشاره میکنند که ممکن است در طول برنامه تغییر نکنند که به آن ها لیترال (لفظ) نیز می گویند. یک ثابت می تواند از هر نوع داده ای که در زبان برنامه نویسی C++ وجود دارد باشد که شامل عدد صحیح، اعداد اعشاری، کاراکترها، رشته ها و مقادیر بولی است. ثابت ها دقیقا مانند متغیر های معمولی هستند با این تفاوت که پس از تعریف آن ها، مقادیرشان غیرقابل تغییر میشود.
لیترال های عددی در c++
یک لیترال عددی می تواند یک ثابت دهدهی، دسیمال و یا ه
              سلام دوستان عزیز و علاقه مندان به کی درام و کی پاپ     
  تو این وب قرار از این به بعد رمان هایی از شخصیت های کی درام و کی پاپ (بیش تر کی درام )قرار بدیم  پس اگر علاقه مند هستید  ما رو دنبال کنید !
   شخصیت های اصلی این داستان ها هم  مین یانگ و مین هو هستند پس لطفا شکایت نکنید !
    درضمن از اون حایی که بار اول که می خوام رمان هاعاشقانه بنویسم  ممکنه یه مقدار کلیشه بشه پس لطفا اونایی که سابقه دارند راهنمایی کنند !
   اما قوانین وب :
اول از
                                                                         سلام دوستان عزیز و علاقه مندان به کی درام و کی پاپ     
                     تو این وب قرار از این به بعد رمان هایی از شخصیت های کی درام و کی پاپ (بیش تر کی درام )قرار بدیم  پس اگر علاقه مند هستید  ما رو دنبال کنید !
                                        شخصیت های اصلی این داستان ها هم  مین یانگ و مین هو هستند پس لطفا شکایت نکنید !
          درضمن از اون حایی که بار اول که می خوام رمان هاعاشقانه بن
بانک جامع کانال تلگرام کانالی هست که در داخل آن بهترین کانال های تلگرامی قرار دارد و شما میتوانید با توجه به نیازی که دارید عضو کانال تلگرامی مورد علاقه خودتون بشید.
این کانال ها همان لینک هایی هستند که توسط شما دوستان عزیز معرفی شده اند و ما لینک ها و کانال های شما را که خودتان معرفی کرده اید داخل این کانال قرار داده ایم.
این کانال ها با موضوعات متفاوتی هستند و شما با توجه به رشته کاری خودتون میتونید عضو کانال بشید، و از همه شما درخواست دارم
 اگر شیرخوار کوچک‌تر از ۶ ماه مطابق منحنی رشد، وزن نگیرد چه باید کرد؟
علت ثابت ماندن و وزن نگرفتن نوزاد ۷ دلیل اصلی دارد که در این بخش به بررسی آن می پردازیم. یکی
از مهم ترین کارهایی که می توانید انجام دهید رفتن به مراکز بهداشت است زیرا آنها مورد های مشابه این
چنین ثابت ماندن وزن نوزاد را دیده اند و می توانند بهترین راهکار را برای وزن نگرفتن نوزاد به شما ارائه
دهند. همچنین حتما مطمئن شوید که کاملا پستان شما در دهان کودکتان قرار گرفته است، اگر
این گروه که به گروه واتساپ لری معروف هست برای دورهمی و چت و گپ دوستان لر ایجاد شده است و همه دوستان لر میتونند دور هم جم بشند و با هم چت و گپ دوستانهداشته باشند.
از همه بچه های لر درخواست داریم با هم تو گروه دوستانه رفتار کنید و از اذیت کردن همدیگر جدا پرهیز کنید و در کنار هم یک گروه با نشاط و دوستانه داشته باشیم.
لینکدونی لری واتساب از گروههایی هستند که مربوط به همه لرهای کشور هست و همه دوستان لر میتونند در گروه مشارکت داشته باشند و این مشارکت

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین
با سلام خدمت دوستان بلاگی!می خواهم بعد این نظرسنجی در صورت موافق بودن بیشتر دوستان دوره ی آموزشی ساخت قالب بلاگ بیان حرفه ای بصورت پروژه محور رو شروع کنم.
لطفا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
لینک نظرسنجی. کلیک کنید
ادامه مطلب
کاربرد نبشی ثابت
نبشی ثابت ابزاری با زاویه ی ۹۰ درجه جهت پوشش لبه های برش خورده پانل نصب شده بر روی دیواره گچ می باشد.
همچنین انعطاف پذیری این محصول ،قابلیت کار بر روی سطوح منحنی را امکان پذیر ساخته است.
دلیل استفاده از این ابزار این است که در زوایای ۹۰ درجه ساختمان که به بیرون می باشد استفاده از ابزار نبشی ثابت پی وی سی بسیار زیبا‌تر و خوش فرم تر می شود و همچنین نصب و استقامت آن بهتر می شود، اما استفاده از آن فقط در همین مورد است برای همین فرو
توجه                                                     توجه
مژده مژده
دوستان اولین کتاب داغ داغ داره آماده میشه به نام حتی برای یک دقیقه
مجموعه ای از داستان افراد نا امید و در اخر بسی امید است که برای یک دقیقه هم که شده کاری که نکردن و پشیمونن انجام میدن ....
منتظر باشید 
به زودی
امیر المومنین علیه السلام همراه حق و قرآن و قرآن و حق همراه ایشان (به روایت اهل تسنن)
محمود بن عمر زمخشری عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
۹۸- استأذن أبو ثابت مولى علی رضی الله عنه على أم سلمة، فقالت: مرحبا بک یا أبا ثابت، ثم قالت: یا أبا ثابت أین طار قلبک حین طارت القلوب مطیرها؟ قال: تبع علیا، قالت: وفقت، والذی نفسی بیده لقد سمعت رسول الله صلّى الله علیه وسلّم یقول: علی مع الحق والقرآن، والحق والقرآن مع علی، ولن یتفرقا حتى یردا علیّ الحوض.
ابو
در راستای حفظ محیط زیست و کاهش آسیب های وارده به آن  ، حتما دیده اید که در رسانه های تلویزیونی و بنرهای تبلیغاتی سطح شهر ، صحبت هایی را مطرح کرده اند در خصوص حذف قبض های کاغذی ، حال این سوال پیش می آید که در این شرایط از میزان کارکرد تلفن ثابت مان چگونه اطلاع پیدا کنیم ؟
البته علاوه بر طرح حذف قبض های کاغذی ، گاهی اوقات پیش می آید که قبض را گم می کنیم یا به هر دلیلی به دست ما نمی رسد ، منزل مان جابجا می شود و ... در این شرایط هم مجبوریم که خودمان اقد
سلام دوستان گلم امیدوارم حالتون خوب باشه
احتمالا این آخرین پستی هست که اینجا میذارم ،چون وبم تا 48 ساعت آینده حذف میشه .
تو مدتی که وب داشتم خیلی خوش گذشت با شما دوستان ، برای همتون آرزوی موفقیت و سلامتی دارم امیدوارم روز و روزگارتون خوش باشه و بر وفق مراد بگذره
اگه از طرف من  بدی دیدین به بزرگی خودتون ببخشین .
به نام خدا

چند توضیح درباره‌ی وبلاگ کپی از مطالب صهبای صهبا

1- یک نفر لینک عکس اسکرین‌شات از متن پیامک‌هایشان با دکتر صهبا را ارسال کرده‌اند که متأسفانه در این متن دکتر صهبا به ایشان گفته‌اند هیچ‌وقت به وبلاگ برنخواهند گشت. هم‌چنین در پاسخ به بازیابی مطالبشان فرموده‌اند هر مطلبی که تا کنون نوشته‌اند برای خدا بوده، خودشان را صاحب آن‌ها نمی‌دانند و وقف عام است.

2- این‌جانب بقای زندگی مشترک خود را مدیون راهنمایی‌های دکتر صهبا 
سلام دوستان امروز با اموزش‌گرفتن اینترنت رایگان در خدمتتون هستم
برای خیلیا سوال پیش میاد که واقعیه?
با اینکه اصلاً قانونیه?
این افکار کاملاً طببعیه
قبل از هر چیز بگم که این انترنت رایگان هم برای ایرانسلی هاست وهو برای رایتلی ها و هم برای همراه اول کسانی که سیمکارت های غیر از اینها دارن بیخیال بشن همین الان بیخیال اینترنت رایگان بشن
خوب حالا چطور این انترنت رایگان رو دریافت کنیم
فقط کافیه کد: *98# رو شماره گیری کنن و این اینترنت رایگان رو د
بدون حرف اضافه میگم
تا وقتی زندم همدیگرو داریم....هردومون به زمان ثابت میکنیم  که  داشتن ینی چی...به زمان ثابت میکنیم که خواستن ینی چی ...به زمان ثابت میکنیم که فقط مال همیم..
دیگه تنها آروزیی که دارم اینه که تو بغلش بمیرم
نمیدونم الان چیکار میکنه ولی کاش بشنوه قلبم داره واسش میزنه 
انقد " او " شدم که هیچ شده همه چی جز خودش
کاش بیاد صدام کنه 
دوست دارم نوشتن رو دوباره ادامه بدم اما همچنان اینکه کی میخونه، برام مهمه.
بعضی حرفا رو هیچ جا نمیتونم بگم اما دوست دارم ردی ازش بمونه برای آینده؛ هم از جهت خاطره و هم برای عبرت.
از این به بعد تمام پست‌ها رمز‌دار خواهد بود.
از دوستانی که وبلاگ من رو میخونن و مطالب رو دنبال می‌کنن خواهش می‌کنم آدرس وبشون رو به صورت خصوصی بذارن تا رمز ثابت مطالب عمومی براشون ارسال بشه.
مطالبی که شخصی باشن هم به نحو دیگه‌ای توی عنوانشون مشخص میشه.
ممنونم از د
یکی دیگر از گروههای مورد علاقه شما گروه واتساپ مختلط هست و ما با توجه به درخواست های زیاد شما دوستان گروه واتساپ مختلط رو ایجاد کردیم و از تمامی کسانی که دوست دارند تا در این گروههای مختلط واتساپ عضو بشن درخواست داریم که به گروه بیان.
چت کردن در این گروه مختلط آزاد هست و همه دختر پسرا میتونند به این گروه بیان و با دوستان خودشون چت کنند، گروه چت مختلط واتساپ پذیرای همه شما عزیزان هست و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.
سنباده ها برای تمیز کاری و براده برداری از سطوح استفاده می شوند . در واقع این دستگاه ها در پایان کار مورد استفاده قرار می گیرند . 
کاغذهای سنباده با توجه به ریز دانه هایی که در آن ها استفاده شده درجه سختی اشان با یکدیگر متفاوت است و فرق می کند.
در شروع کار معمولا از سنباده های زبر استفاده می گردد و سپس از سنباده های نرم استفاده می گردد .
سنباده های سخت و زبر به مرور زمان ودر طول استفاده نرم می شوند و می توان از آن ها به جای سنباده های نرم استفاده
بعد از چند سال انتظار امسال قسمت شد با بهترین همسفرهایی که حتی فکر نمی‌کردم یه روز کنار هم قرار بگیریم راهی سفر بشم
دوست داشتم مثل همه سفرهایی که تا الان رفتم و برگشتم بی سروصدای مجازی بدرقه بشم
ولی چون سفر اولی و تبعا زیارت اولی‌ام حقی از دوستان بر گردن خودم می‌بینم که حداقل حلالیت مجازی بطلبم
ان شا الله اگر راهی شدم، دعاگوی دوستان مجازی و حقیقی خواهم بود
اگر پیاده رفتن هم روزی‌مان شد، قدمی به نیت دوستان جا مانده خواهم برداشت
*پیشاپیش عذ
از همه دوستان اصفهانی درخواست میکنم که به گروه تلگرام اصفهان بیان و با دوستان دیگر اصفهانی چت کنند، ما این گروه اصفهان رو تقدیم میکنیم به همه دوستان گل اصفهانی و خوشحال میشیم که در کنار ما بمانید.
این گروه یکی از چندین گروه خوب اصفهان هست و در این میان از گروههای خوب محسوب میشود که تا کنون ایجاد شده است. شما برای عضویت در گروه اصفهان میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید.
https://t.me/joinchat/KEtMz1UJF6bN2da096pWig
دهه شصتی ها از بهترین و پر خاطره ترین افراد جامعه هستن و اگه بشینید پای خاطارتشون میبینید که چقدر خاطره برای تعریف کردن دارند و امروز هم با معرفی گروه دهه شصت واتساپ این دوستان عزیز در خدمت شما هستیم.
شما برای ورود به این گروه دهه شصت کافی هست تا روی لینک زیر کلیک کنید و به جمع دیگر دوستان خودتون بپیوندین و ما نیز در این راه شما رو همراهی میکنیم.
بچه های دهه شصت به گروه واتساپ دهه شصت بیان و با دیگر دوستان خودتون چت و گپ دوستانه داشته باشید، ای
دختره و پسره تو خونه تنها بودن.....پسره ب دختره گفت دوسم داری؟؟...دختره گفت اره...پسرگفت ثابت کن....دختره  تک تک لباساشو دراورد.....دختره ب پسره گفت تو چی دوسم داری؟؟...پسره گفت اره...دختره گفت ثابت کن.....پسره تک تک لباسای دختره رو کرد تنش...از دید مثبتش ب این ماجرا فک کنید ن منفی...
چند نفر از دوستان خود را دور یک میز بنشانید و چهار سکه هم شکل را در چهار گوشه یک کلاه قرار دهید. سپس به یکی از حضار بگویید
که در غیاب شما یکی از سکه ها را برداشته و تاریخ آن را به خاطر بسپارد. سپس به دست سایر دوستان بدهدتا آنها نیز تاریخ سکه
تماشا کنند و در کلاه بگذارند. پس از چند لحظه سکه مورد نظر را حدس بزنید.
راز:با پشت دست سکه ها را لمس کرده و هرکدام را که گرمتر بود به عنوان سکه انتخابی معرفی کنید.
عضویت در گروه واتساپ مشهد
قبل از هر چیز میخام لینک گروه واتساپ مشهد رو برای عضویت در همینجا قرار بدم تا دوستان مشهدی عضو این گروه بشن و بتونند با هم چت دوستانه داشته باشند.
https://chat.whatsapp.com/IHqagPaS4tU8WzuRSkPGn4
بعد عضویت در گروه واتساب مشهد سعی کنید تا به دوستان خود احترام بگذارید و در گروه به دیگران توهین نکنید تا مشکلی برای شما و دوستان شما پیش نیاید.
از همه شما دوستان مشهدی درخواست داریم تا لینک گروه واتساپ مشهد را برای دیگر مشهدی ها بفرستین تا آنها
طراحی و ساخت انواع تابلو LED ثابت 
مخصوص پشت شیشه سکوریت و ویترین فروشگاه ها
با قیمت استثنایی و کیفیت عالی
فروش به دو صورت متری و یا دانه ای به انتخاب مشتری
به همراه پاور و سایر تجهیزات - آماده نصب و بدون نیاز به هزینه دیگر
جهت دریافت قیمت و محاسبه هزینه ساخت با ما تماس بگیرید
گاهی لازم نیس نفهمیتو به رخ بقیه بکشی
فقط کافیه فهمیدگیتو به همه ثابت کنی ...!
....
میگم این جمله چقدر عجیبه ...
نیس؟
دست از اثبات خودت به بقیه بردار و یه چیزایی رو به خودت ثابت کن !
با خودمم...
....
تا قبل از شنیدن این جمله 
یه جمله دیگه برام در صدر جملات ثقیل قرار داشت:
انتظار شعور داشتن از همه...
خود بیشعوری است...
اینو داداش نگفته ...ولی خوبه!
در گروه واتساپ زنجان یک دورهمی زنجانی واتساپ ایجاد کریدم و از همه شما علاقمندان به واتساپ در واتساپ دعوت میکنیم که به گروه بیان و با همدیگه چت کنند.
چت واتساپ یک فرصت برای دوستان زنجانی هست که علاقه دارند تا در یک اپلیکشن غیر فیلتر دور هم جمع بشن و با هم چت دوستانه داشته باشند.
گروه واتساپ زنجان افتخار دارد تا شما را در کنار هم و دورهم جمع کند و شما با همدیگر در خصوص حال و احوال همدیگر رو سوال کنید و اگر دوست داشتید میتوانید دوستان خوبی برای هم
یک روز با دوستان خود در خصوص تشکیل گروه واتساپ کرمانشاه صحبت کردم و به این نتیجه رسیدم که بهتر است یک گروه در واتساپ درست کنم و بچه های کرمانشاهی را به گروه دعوت کنم.
دوستان من از این موضوع استقبال کردند و درنتیجه من اپلیکیشن واتساپ را روی گوشی خودم نصب کردم و گروه را ایجاد کردم و در یک فراخوان از دوستان خودم درخواست کردم که به گروه بیان.
در گروه خیلی از افراد حضور داشتند و بیشتر اعضا هم از دختر پسرای کرمانشاهی بودن که در گروه بودن و خیلی هم خو
گلستانکوه با لاله های واژگون
و سد دریاچه خوانسار
در پست سفر نشد عکس بزارم .اینجا میزارم تا مقصد بعدی مسافرت دوستان باشه.
درباره بستن کامنتها بگم فعلا وقت جواب دهی به دوستان رو ندارم ممکن شرمنده شون بشم ولی سرم خلوت بشه کامنتها باز خواهند بروی نظرات دوستان
 ادرس اینستاگراممsamane----saba
در اینستاگرام تمام فعالیت من عکسهای پرنده نگری و معرفی جاذبه های ایران هست .
فقہا کی حکمرانی کی مختصر تاریخ
وہ ولایت جو پیغمبر اکرم صلی اللہ علیہ و آلہ اور ائمہ علیہم السلام کے لیے ثابت ہے وہی ایک فقیہ کے لیے بھی ثابت ہے اس بات میں اس وقت تک کوئی شک و شبہ نہیں کیا جا سکتا جب تک کوئی دلیل اس کے خلاف نہ ہو۔
ادامه مطلب
به طور کلی در ارتودنسی دو
نوع دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد: دستگاههای ثابت و دستگاههای متحرک.
در واقع هر کدام از این دو نوع دستگاه کارکردهای متفاوتی دارند. ذیلا به
اجمال کارکردهای این دستگاهها را به تفکیک عنوان می کنیم:
ادامه مطلب
 دوستان عزیز از این به بعد قرار بر این است که فلسفه ی غرب و اصطلاحات مهم و همراه با معرفی کتابات مهم را برای شما عزیزان در دستور کار خود قرار دهم. دوستان عزیز هر جلسه در مورد یک موضوعی مطلبی نگاشته خواهد شد و درموردش کتابی هم معرفی خواهد شد امید است که شما هم با مطالعه این برنامه را همراهی کنید 
به زودی...
دختره و پسره تو خونه تنها بودن.....پسره ب دختره گفت دوسم داری؟؟...دختره گفت اره...پسرگفت ثابت کن....دختره  تک تک لباساشو دراورد.....دختره ب پسره گفت تو چی دوسم داری؟؟...پسره گفت اره...دختره گفت ثابت کن.....پسره تک تک لباسای دختره رو کرد تنش...
إن علامة السفهاء السطحیّین على مرّ التاریخ، هو الجمود وعدم قابلیّتهم فی تشخیص الأهم عن المهم وعصیانهم على تغییر التكلیف. فإنهم یحترمون ظاهر القرآن مطلقا، ولو دعا إلى الحكمیة فی صفّین. ویحترمون دم المسلم مطلقا، ولو خرج على أمیر المؤمنین(ع). ومناسك الحج عندهم خط أحمر مطلقا، ولو كان الحسین(ع) مغادرا مكّة. والصلح مع العدوّ عندهم ذنب لا یُغفَر مطلقا، ولو كان الإمام الحسن(ع) قد اتخذ هذا القرار. لا یعقلون أن تارة یجب الصراخ وتارة یجب السكوت، وتار
بازار آهن آلات از ابتدای خرداد ماه روندی کاهشی را در پیش گرفت که این روند متاثیر از نرخ دلار گزارش شده است.
به گزارش آهن آیرون در اخبار بازار آهن، قیمت روز میلگرد آجدار در اولین روز هفته گذشته بطور میانگین 4805 تومان در بازار داخلی بوده است که  در مقایسه با نرخ هفته گذشته خود کاهش 15 تومانی را تجربه کرده است.
دیگر حوزه ها از جمله نبشی و ناودانی کاهش 100 تومانی داشته و کارخانه فولاد تهران طبق گزارشات منتشر شده نرخ محصولات خود را ثابت اعلام کرده
هتل آپارتمان دوستان مشهد یکی از هتل آپارتمان های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل آپارتمان در خیابان امام رضا 5 با فاصله حدود 5 دقیقه پیاده تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ایده آل از جمله مهم ترین مزیت های انتخاب هتل آپارتمان دوستان برای اقامت در مشهد
سلام، واقعیتش هر چی سعی میکنم اسم واقعیم رو مخفی کنم نمیشه، به همین خاطر از شما دوستان عزیز، اگر داخل وبلاگتون اسم واقعی من رو به کار بردید، پاک کنید و بجاش بنویسید نویسنده آشنا:)، دست شما درد نکنه، اونهایی که میدونن هم دیگه اسم واقعی من رو به کار نبرن، این دستور نبود، خواهش بود:) دست شما درد نکنه، جبران میکنم
بالابر ثابت باری برای جابجایی و حمل محصولات فروشگاهی، مواد غذایی، قطعات خودرو، ابزار آلات، قطعات صنعتی و … برای سهولت در جابجایی بار و صرفه جویی در وقت مورد استفاده قرار می گیرد. بالابرها مطابق با استاندارهای آسانسورها طراحی شده دارای کیفیت و ایمنی بالایی می باشد.
ادامه مطلب
«بسم الله الرّحمن الرّحیم»
سلام و عرض ادب خدمت همه‌ی دوستان عزیز و بزرگوار. عذرخواهم که مدتی کمتر توانستم خدمت دوستان برسم، اگرچه سعی کردم از اکثر مطالب دوستان استفاده کنم و از این بابت از همه بسیار سپاسگزارم.
اعیاد گذشته از جمله میلاد فرخنده‌ی حضرت فاطمه زهرا (س) و ولادت حضرت امام جواد (ع) مبارک! میلاد مسعود حضرت علی (ع)، مولا امیرالمؤمنین را هم خدمت همه‌ی دوستان تبریک عرض می‌کنم. امیدوارم به برکت اعیاد گذشته و پیش‌رو همه روبه‌رشد باشیم
بازی اندروید Golf Battle ثابت می کنه گلف هم میتونه هیجان زیادی داشته باشه و حتما نیاز به کشت و کشتار نیست .
این بازی اندروید توی دو حالت آنلاین و مسابقه با دوستان طراحی شده و از لوکیشن های مختلف و زمین های مختلف برای تنوع استفاده کرده . اگه دنبال یه بازی ورزشی هستین و تابحال گلف و تجربه نکردید شاید بد نباشه امتحانش کنید . 
ادامه مطلب
عرض سلام و ادب دارم به محضر همه خانم‌ها و آقایان، و خیلی خوشحالم از اینکه در سالی که شهر بسیار سابقه‌دار و عمیقاً فرهنگی کاشان به عنوان پایتخت کتاب شناسانده شده در حضور دوستان اهل کاشانم، و واقعاً حضور در جمع دوستان کاشانی را مغتنم می‌دانم و امیدوارم با مطالبی که خدمتتان خواهم گفت وقت دوستان را ضایع نکنم.
ادامه مطلب
سلام خدمت دوستان من به همراه چند نفر از دوستان یه گروه و کانال بورسی زدیم که خدمات خوبی رو به صورت رایگان ارائه میدیم از جمله :1. آموزش تمام مطالب از مبتدی تا پیشرفته ( به صورت فیلم ، pdf ، ویس و ... )2. پاسخگویی به تمامی سوالات دوستان در این زمینه و تحلیل سهام‌های آنها 3. تحلیل و معرفی سهام ارزنده توسط فیلترهای عالی 4. تحلیل‌هایی از دلار و طلای آبشده ‌5.گذری بر بازارهای جهانی و توضیحاتی در مورد آن برای دوستان علاقمند  ( فارکس )5. رفع اشکال برا تمامی
عضویت در گروه واتساپ اصفهان
قبل از هر چیز میخام لینک گروه واتساپ اصفهان رو برای عضویت در همینجا قرار بدم تا دوستان اصفهانی عضو این گروه بشن و بتونند با هم چت دوستانه داشته باشند.
https://chat.whatsapp.com/C2QjZYJ29CDLulafv3KjBI
بعد عضویت در گروه واتساب اصفهان سعی کنید تا به دوستان خود احترام بگذارید و در گروه به دیگران توهین نکنید تا مشکلی برای شما و دوستان شما پیش نیاید.
از همه شما دوستان اصفهانی درخواست داریم تا لینک گروه واتساپ اصفهان را برای دیگر اصفهانی ها ب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ردلاو چت|خاطره KISS مانی جون در لاوچت|لاو چت|ردلاوچت,red-love-chat